Tel. 0181-66 13 25 • Drieëndijk 1a • 3218 LB Heenvliet|info@pvisbv.nl
slider0
slider1
slider2
slider3

Contact

Aannemersbedrijf P. Vis B.V.
Bezoekadres:
Drieëndijk 1a – 3218 LB Heenvliet
Tel. 0181 – 66 13 25
Depotlocatie Poortugaal:
Ambachtsstraat 9, 3176 PR

kees@pvisbv.nl

Planning en Organisatie

Arjo Klok arjo@pvisbv.nl
Kees Klok kees@pvisbv.nl

Uitvoering

Johnny van der Loos johnny@pvisbv.nl
Leon Schultz Leon@pvisbv.nl

Administratie

Richard Gubbels richard@pvisbv.nl
Mieneke Saarloos mieneke@pvisbv.nl
Anneke Lugtenburg anneke@pvisbv.nl

Factuur:

Facturen stuurt u naar: factuur@pvisbv.nl

BTW Nummer: 8238.67.638.B.01
KvK nummer: 2415 5767

Aannemingsbedrijf P. Vis en Dick Klok Cultuurtechniek zijn zusterondernemingen.

 

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

 

lijnen